Bölümler P-Y Tüp Bebek Ünitesi


Hastanemizde yaklaşık bin metrekare alanda hizmet veren “Üremeye Yardımcı Tedavi Merkezi”mizde çocuk sahibi olmakta güçlük çeken çiftlerin değerlendirilmesi için gerekli tüm olanaklar mevcuttur. Üç boyutlu transvaginal ultrasonografi dahil ileri görüntüleme yöntemleri kullanılmakta, hastanemizin klinik ve genetik hastalıklar merkezi laboratuvarlarıyla beraber tüm hormonal ve genetik değerlendirmeler yapılabilmektedir.

Deneyimli ekibimizle tüm komplike hasta gruplarına hizmet verebilmekte, üremeyle ilgili en basit tedavilerden en karmaşık cerrahi operasyonlara kadar tüm spektrumda yardımcı olabilmekteyiz.

Merkezimizin laboratuvarında güncel teknolojinin tüm imkanları bulunmaktadır. Örneğin tüm üreme hücreleri ve embriyolar ülkemizde henüz zorunlu olmayan ancak Avrupa Birliği direktiflerine uygun şekilde, sıvı nitrojenle temas etmeyen kapalı sistemlerde dondurularak saklanabilmektedir.

Türkiye’de ilk kez kullanılacak olan elektronik yönetim sistemiyle hem merkez çalışanları hem de hastalar, tedavilerle ilgili tüm verilere gerçek zamanlı olarak evlerinden ya da akıllı telefonlarından ulaşabilecek ve iletişim halinde olabilecektir.