Misafir Rehberi Yatış Süresince Yemekler

Yemekler

Yemeğiniz, hastamızın durumuna göre belirlenir. Hasta refakatçıları da (aile üyeleri ya da arkadaşlar) bu yemekten yeme hakkına sahiptirler.

Yemeğiniz, diyetisyenlerimiz tarafından hazırlanan beslenme ve diyet programınıza göre düzenlenir. Tedavinize uygun seçeneklerden oluşan menü, kat garsonlarımız tarafından sabah saatlerinde size ulaştırılır. Beslenmeniz, tedavinizin bir parçası olduğu için hastane dışından yemek yememeniz önerilir. Hasta ve refakatçi yemeği odanıza servis edilir ve boş tepsiler uygun olduğunuz zaman odanızdan alınır. Yemek servis saatlerimiz aşağıdaki gibidir, ancak farklı bir saatte servis isterseniz talebinizi hemşirenize bildirebilirsiniz.

- Kahvaltı Servisi: 07:30-08:30,

  Öğle Yemegi Servisi: 13:00-14:00, 

  Akşam Yemeği Servisi: 19:00-20:00.

- Yatış süresince odanızda refakatçinizle kalmaya özen gösterin. Refakatçi konaklaması ve yemek hizmeti, oda ücretinize dahildir. Refakatçinizin yatağı, kat hizmetleri tarafından, akşam yemeği servisinden sonra hazırlanır. Ancak, isteğiniz doğrultusunda daha erken saatlerde de refakatçi yatağınızı hazırlatabilirsiniz. Size refakat edecek birisi yoksa, özellikle de düşme riskiniz yüksekse, gerekli düzenlemenin yapılmasi için hemşirenizi bilgilendirebilirsiniz.